Offering you a complete choice of products which include 15 kgs cotton canvas vegetable bag.
₹ 39 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton canvas |
| Dimensions (Width x Height x Depth) | 17*14*8*5 |
| Size (W x H) | 17*14*8.5 |
| Capacity | 15 kg |
| Bag Type | cotton canvas vegetable bag |
| Handle Type | niwar |
| Printing Technique | Screen Printed |
| Storage Capacity | 15kg |
| Customization | Screen Printed |
| Features | Waterproof |
| Usage/Application | multi utilities canvas bag |
| Brand | Bag & Baggage |
| Size | 17x14x8.5 inchs |
| Pattern | Printed |
| Color | White |
| Question | 15 kg |
Anil Kumar (CEO)
Bag & Baggage
179, Street 3k,Shakti Vihar, Dayalpur
New Delhi - 110094, Delhi, India